5.31.2013
 Kolejna historia zaczyna się również w siedzibie wszelkiego zła i zepsucia, czyli na EzoForum :>

Hrefna vel Ciotka Samo Zło vel Cyniczna Suka wdała się w dysputę z Infedro - Wojownikiem EGO i Mistrzem Niebieskiego Koloru. Po zakończeniu jednej dyskusji rozpętała się druga, trzecia i kolejne. Punktem kulminacyjnym był post, w którym Hrefna przedstawiła krótką, acz bardzo dosadną i treściwą charakterystykę swojego dyskutanta.

 Neurolodzy do dziś zastanawiają się jaki wpływ miało to wydarzenie na tkankę mózgową biednego Infedro. Objawy pojawiły się relatywnie szybko - Infedro zaczął latać po całym forum, odwiedzał niemal każdy temat, w którym wypowiedziała się Hrefna i wrzucał tam opowieści dziwnej treści. Nie miały one nic wspólnego z tym o czym dyskutowano w temacie, z założenia miał  być to skierowany pod adresem CSZ trolling. Był on jednak mało wysublimowany  i sensowny - niestety trzeba czegoś więcej niż chęć szczera, żeby zostać trollem z prawdziwego zdarzenia. Bardzo wskazane jest na ten przykład posiadanie konkretnej i ugruntowanej wiedzy. Infedro niestety takowej nie posiadał, więc jego pseudo trolling był tematem żartów i uciechy wielu userów forum.

 Po drodze był jeszcze ban - Infedro wyemigrował na inne forum ezoteryczne, gdzie oprócz Hrefny spotkał także Knusta. Z nim także wszedł w polemiki różnej maści, które skończyły się w sposób wiadomy czyli banem.

 Gdzieś pomiędzy jedną polemiką, a drugą doszło do incydentu zwanego Uszkodzeniem Numer Dwa. Infedro wymyślił nową religię, niestety miał problem ze zdecydowaniem się jak ją dokładnie nazwać. W postach jego autorstwa pojawiały się formy hrefizm, hrefnzim, hrefenizm i jeszcze zapewne parę innych, które wyleciały mi już z pamięci. Wielokrotnie był pytany o to, jakie jego zdaniem, owa wymyślona przez niego religia ma założenia, ale nie był w stanie na to pytanie odpowiedzieć. Możliwe, że był zbyt zajęty Walką z Ego i posądzaniem o hrefnizm co rusz to nowych userów forum.

 Ostatnio zauważono bardzo niepokojące zachowanie mogące świadczyć o tym, że Infedro zaraził się obsesją od Gullfaxiego i bliźniaka, bo posądził jednego z userów Inszego Forum o bycie Knustem.

O kolejnych efektach starcia Infedro z Hrefną (Niszczycielką Umysłów i Dewastatorką Neuronów) będziemy informować na bieżąco.

9 komentarzy:

 1. Nie mogłam zdewastować czegoś, czego wcale nie było. Ani zniszczyć czegoś, co wystarczająco już zniszczył rozwój duchowy. Przypisujesz mi byt wiele zasług :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tam :D
  Będziesz bohaterką mityczną, wzorem dla pokoleń! ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Szaman_Wiejski31 maja 2013 16:14

  może jakąś Sagę na cześć Twych czynów napiszą :D

  OdpowiedzUsuń
 4. przydałaby się :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja napiszę. Będzie dłuższa niż saga o Ludziach Lodu!

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę Cię, wskaż mi gdzie znalazł Knusta. Od czasu przeprowadzenia czystek etnicznych na ezodarze nigdzie Infe nie spotkałem.
  A to co się działo na ezodarze..eh, łza się w oku kręci.

  Pozdrawiając i życząc wielu natchnień w sadze o Ezotrollbungach.

  Knust.

  OdpowiedzUsuń
 7. Knust - wybierz się na ezotop.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę, że teraz robimy troll raid na ezotop:D
  Malkuth

  OdpowiedzUsuń

Szukaj na tym blogu

Łączna liczba wyświetleń

Archiwum

Obserwatorzy

Kontakt

mail: verm@onet.pl