8.19.2014
 Ostatnie dni minęły pod hasłem ostrych przetasowań i afer związanych z forum "Witchcraft". Obserwowanie wydarzeń z tym związanych stanowiło źródło przedniej rozrywki, niestety forum zostało tymczasowo zamknięte i przyszła pora na krótkie podsumowanie całej sytuacji.

 Forum Witchcraft było znane przede wszystkim dzięki swojej administratorce Olimpii. Jak na porządnego kindermaga przystało jej wiedza była odwrotnie proporcjonalna do jej wielkiego ego, które już dawno osiągnęło monstrualne rozmiary. Do historii przeszły już jej twierdzenia, że druidzi wykonywali Jack-o'-lantern z dyni, jej wieczne fochy, bluzganie na innych użytkowników ("nie podoba się to spierdalaj stąd") i grożenie klątwami.

 Osobom, które wychowały się na "Power Rangers" zachowanie Olimpii przypomina zapewne jeden z czarnych charakterów - Ritę Repulsę. Głównym celem Rity było oczywiście zniszczenie świata, ale na drodze do realizacji tego planu stali jej fajtłapowaci pomocnicy i... ciągły ból głowy. Olimpia oczywiście także chwaliła się tym, że jest w stanie zniszczyć świat swoją ogromną mocą - nie zrobi tego jednak, bo jest na to po prostu za mądra ;]

 W pewnym momencie Olimpia poszła chyba po rozum do głowy i postanowiła zrobić sobie "urlop" od forum. Witchcraftowi wyszło to zdecydowanie na dobre. Nowa administracja starała się jak mogła i dało się zauważyć pozytywne efekty tych działań. Niestety Olimpia postanowiła powrócić - zrobiła to w swoim stylu, grożąc nowej administracji "kodeksem prawnym", procesem, więzieniem i wyrokami w zawieszeniu.

 Cała sprawa była gorąco komentowana na FB - pojawiły się nawet wyzwania na magiczny pojedynek. Olimpia aktywnie komentowała całą sprawę na fejsie, ale administracja oficjalnego profilu Witchcrafta banowała kolejne jej konta. Była adminka używała nawet konta swojej matki, a z jej wypowiedzi mogliśmy się dowiedzieć m.in. o tym, że Grześ opłacił serwer, a nie stać go alimenty i kilku innych ciekawych rzeczy.

 Obecnie forum jest zamknięte do momentu definitywnego rozwiązania problemu. Powstaną dwa oddzielne fora - jedno tworzone przez Olmpię, a drugie przez nową administrację. Na forum Olimpii z pewnością brylować będą jej poplecznicy: jeden z nich jest pół-demonem i pół-smokiem, a drugi chciał otwierać portal do świata z książki, bo twierdził, że jej bohaterowie wzywają go do siebie.

 O kolejnych wydarzeniach związanych z Aferą Witchcraft postaram się informować na bieżąco.

21 komentarzy:

 1. Jaki pojazd. Geniusz to napisał! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. nie wiem kto to pisał ale.... CZŁOWIEKU!!! KOCHAM CIĘ :D


  pozdrawiam Absinth

  OdpowiedzUsuń
 3. That was so great !!!!
  Tak oddać prawdę o tym co się działo. GOOD WORK MAN....

  OdpowiedzUsuń
 4. Hahahahhahaha xDD Nie wiem kim jesteś, ale Cię uwielbiam <3

  ~Aquila <3

  OdpowiedzUsuń
 5. <3

  Jak łatwo i krótko opisać co się dzieje xD

  OdpowiedzUsuń
 6. Po przeczytaniu wpisu zacząłem się zastanawiać, czy przypadek Olimpii to jeszcze głupota czy już choroba psychiczna ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cała historia Olimpii jest, zdaje się, o wiele dłuższa. Pamiętam namiętną opowieść o tym, że jest megadoświadczona, bo udało się jej raz pokonać 3 demony na raz. Szczegółów nie znam, niestety, bo pytanie o nie spotkało się z reakcją "jak śmiesz mówić, że Olimpia kłamie". Ah well... i bez szczegółów było dość ubawu ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Mniej w tym prawdy niż w przemówieniu premiera, ale ważne, że lud się bawi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Prawda bywa czasami bardzo bolesna i pojawia się wyparcie :> Na szczęście odpowiednia psychoterapia jest wstanie rozwiązać ten przykry problem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Brak prawdy określam jako niezgodność z faktami, choć widzę, że różne są prawdy na tym zwariowanym świecie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Cóż - temu, że Olimpia groziła ludziom procesami i więzieniem nie da się zaprzeczyć, bo widziało to zbyt wiele osób. Robiła to zarówno na SB (szkoda, że je wyłączyli) jak i w postach, a nie sądzę, żeby wszyscy którzy widzieli te wypowiedzi doznali zbiorowej halucynacji :>

  W tym wypadku udawanie osoby bez zmazy i skazy (niczym Maryja Zawsze Dziewica) niestety nie przejdzie, proponuję opracować nową strategię działania.

  OdpowiedzUsuń
 12. Temu, że mogło dojść do rozprawy akurat nikt nie zaprzeczy, ani też nikt nie twierdzi, że ona jest bez zmazy i skazy (nawet ona sama).
  Sprytnie wybrać jeden fragment, zapominając o innych

  OdpowiedzUsuń
 13. Inne są równie prawdziwe. Zresztą - jest jeszcze tyle rzeczy, o których mógłbym napisać i ubogacić opis screenami z forum; na (nie)szczęście forum jest wyłączone. Po jego ponownym otwarciu nie wykluczam kolejnych odcinków cyklu :>

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten jeden fragment pojawiał się w każdej wypowiedzi, co za tym idzie ciężko pominąć.

  Genialnie napisane :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy to jest ten moment, w którym powinnam pójść po popcorn ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy tylko mnie się wydaje, że sama zainteresowana pisze tutaj jako "anonim"?

  OdpowiedzUsuń
 17. Ona nie potrafi tak umiejętnie pisać. Interpunkcja, ortografia i logika wypowiedzi są jej obce.

  OdpowiedzUsuń
 18. Zajebiste brawa dla autora masz flachę za to i to nie jedną :)

  OdpowiedzUsuń

Szukaj na tym blogu

Łączna liczba wyświetleń

Archiwum

Obserwatorzy

Kontakt

mail: verm@onet.pl